Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Jaegra
#1
Wczorajsze zawody,w Jaworznie ,wyniki jak wyniki,nie zawsze wynik jest dominujący,ale żle nie było ,Krzyśka 96 w Vetterli,czy Józefa sarps .Pięknie debiutowali na 100Krzysiek ze Sławkiem.Dzięki że komuś chciało się je zorganizować,mogliśmy się spotkać i podymić.Do następnych 31 07 w Jaworznie, Smile tyle naszego co ustrzelimy Tongue 

[Obrazek: bloggif-60f3c6e71b0a9.gif]
[Obrazek: IMG-20210717-185117.jpg]
[Obrazek: IMG-20210717-185536.jpg]
[Obrazek: IMG-20210717-185404.jpg]
[Obrazek: IMG-20210717-185245.jpg]

[Obrazek: IMG-20210717-184948.jpg]
Odpowiedz
#2
Wyniki już są jak zwykle na celpal.org
Wyniki w formacie MLAIC są dostępne tutaj Protokół
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
https://www.fotosik.pl/u/Kedarmak/album/2553919
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#4
Szkoda, że nie miałem okazji poznać mojego Hawkena przed zawodami i przestrzelić go.. Może skusiłbym się na start. Myślę, że i na to przyjdzie czas. EW sumie nawet nie wiem, czy Hawken Traditional Target mieściłby się w jakiejkolwiek konkurencji. Trochę mnie to przerasta.
Odpowiedz
#5
(18-07-21, 01:59 PM)Czesław2 napisał(a): Szkoda, że nie miałem okazji poznać mojego Hawkena przed zawodami i przestrzelić go.. Może skusiłbym się na start. Myślę, że i na to przyjdzie czas. EW sumie nawet nie wiem, czy Hawken Traditional Target mieściłby się w jakiejkolwiek konkurencji. Trochę mnie to przerasta.

Trzy konkurencje możesz strzelić.przeczytaj regulamin.
Odpowiedz
#6
(18-07-21, 09:10 PM)compass200 napisał(a):
(18-07-21, 01:59 PM)Czesław2 napisał(a): Szkoda, że nie miałem okazji poznać mojego Hawkena przed zawodami i przestrzelić go.. Może skusiłbym się na start. Myślę, że i na to przyjdzie czas. EW sumie nawet nie wiem, czy Hawken Traditional Target mieściłby się w jakiejkolwiek konkurencji. Trochę mnie to przerasta.

Trzy konkurencje możesz strzelić.przeczytaj regulamin.

Czytałem wielokrotnie, po prostu ten Hawken nie spełnia dyrektywy MLAIC, a ja nie wiem dlaczego. Co prawda, Pan Rusznik twierdzi, że posiadacz broni powinien o niej wiedzieć wszystko, jednak nawet mając rysunki techniczne oryginału     ( nie mam pojęcia, jak znaleźć) i repliki nie wiem, czy rozpoznałbym różnice. Nie jestem mechanikiem precyzyjnym. I jeszcze jedno, dotychczas zasady MLAIC miałem tylko po angielsku, niestety, jestem tu za słaby. Ale znalazłem tłumaczenie. Dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości