Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska 25 czerwiec 2022 r.
#1
Zapraszam na kolejną w tym roku edycję zawodów czarnoprochowych o Puchar Śląska.
Jak zawsze strzelamy z broni krótkiej czyli pistoletów i rewolwerów na odległości 25 m i 50 m w konkurencjach:
  • Kuchenreuter
  • Mariette
  • Pułaski
  • Mac Donalds
Z karabinów też strzelamy na dwóch odległościach ale 50 m - stojąc i 100 m - leżąc, w konkurencjach:
  • Lamarmora
  • Vetterli
  • Berdan
  • Sharps50
  • Minie
  • Whitworth
  • Sharps100
I ostatnia konkurencja czyli Krukowiecki to na cześć Powstania Styczniowego rozgrywana konkurencja na 100 m w sylwetce stojąc bez współczesnych zawodniczych ubrań strzeleckich.

Rozpoczęcie zawodów o 8:00 rano - wpisanie się, pobranie kart startowych. Tym razem kontrola broni będzie się odbywała wybiórczo na stanowiskach strzeleckich po zakończeniu danej zmiany.

   

Regulamin do wglądu ja zawsze na stronie celpal.org http://celpal.org/?strona=regulam&idz=34...20Jaworzno
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#2
Tym razem będą w naszych zawodach zmiany bardziej kosmetyczne niż zasadnicze ale jednak.
Po pierwsze wprowadzamy konkurencję Pensylvania - czyli dowolny karabin skałkowy, strzelający do normalnej tarczy TS-2 w pozycji stojąc.
Po drugie tym razem ściśle będziemy przestrzegać wymogu udziału minimum 4 zawodników w danej konkurencji by doszło do nagradzania medalami. W przypadku oryginałów będzie dochodziło do połączenia do jednej konkurencji np. Lamarmora /O zostanie złączona z Lamarmora /R gdy w konkurencji Lamarmora /O będzie tylko maksymalnie 3 zawodników. Postaram się odnotować w Protokole zawodów fakt uczestnictwa danego zawodnika z bronią oryginalną tak jak to ma miejsce we Włoszech czy w Niemczech.
Zapraszam do zapisywania się tutaj lub na mail cpzawody@gmail.com.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
Witam , proszę mnie zapisać na 5 konkurencji Mrozik Robert UR Jawor: Mariette,  Kuchenreuter, Pułaski, Donald Mason,  Remington

Dodatkowo przywiozę ze sobą gościa który pierwszy raz będzie strzelał u ciebie Smile , i tu mam prośbę o zaplanowanie zmian w ten sposób żebyśmy nie strzelali razem, ponieważ użyczę koledze do strzelania swój pistolet a gość ten to:

Mateusz Brzozowski 2 konkurencje :Mariette, Kuchenreuter

No i dwa obiady poproszę zamówić 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie podanych przeze mnie w/w danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia zawodów, w szczególności na listach startowych, listach z wynikami, podczas ogłoszenia wyników, w komunikacie z zawodów. Dane te będą publikowane podczas zawodów jak i zamieszczone na forum forum.celpal.org, na stronie celpal.org, na stronie expert.jaworzno.pl oraz na stronach pzss.org.pl. Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na zdjęciach zrobionych podczas zawodów, z wyłączeniem użycia do celów komercyjnych.
Odpowiedz
#4
Cytat:ponieważ użyczę koledze do strzelania swój pistolet
Big Grin
Odpowiedz
#5
Zapisy rozpoczęte i można zobaczyć jak kto jest wpisany (bo to żadna tajemnica) pod tym linkiem http://celpal.org/index.php?strona=lista...20Jaworzno
Przypominam, że stanowiska będą losowane przez przebrzydły algorytm na dzień przed zawodami. Nie będą losowane stanowiska nr 10 jeżeli będzie tam konkurencja Pensylvania i nr 34 i 35 jeżeli na tych stanowiskach będzie strzelania konkurencja Krukowiecki.

Zapraszam do zgłaszania się Smile
Obiad będzie do zamówienia do godz. 10:00- catering ten co zawsze czyli dobry.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#6
Przebrzydła SI się pośpieszyła i już dzisiaj losowała.
Mamy czas by sprawdzić poprawność naszych kolejek i czy wszystko jest w porządku.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości