Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska 2021
#21
Poprosimy o dopisanie Krukowiecki.
Sterczewski G
 Tkacz W
Pólkowski M
Ochocki R
Odpowiedz
#22
To gdyby było jeszcze wolne miejsce też poposzę o dopisanie do konkurencji "Krukowiecki".
Odpowiedz
#23
(02-05-21, 09:14 PM)variag napisał(a): To gdyby było jeszcze wolne miejsce też poproszę o dopisanie do konkurencji "Krukowiecki".

Konkurencja została dopisana Smile
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#24
Niestety ale muszę zrezygnować z tej pysznej zabawy ,  Darku proszę wykreśl mnie czyli Robert Mrozik i do zobaczenia na kolejnej imprezie
Odpowiedz
#25
Szkoda Robercie to do rychłego zobaczenia.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#26
Uff strzelnica przygotowana, teraz czekamy na zawodników Smile
Pogoda zmówiona Smile nie będzie wiało ani padało, temperatura idealna do strzelania. Zresztą u nas wszystko zadaszone Big Grin
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#27
Rzeczywiście strzelnica na zawody przygotowana była znakomicie. Bardzo sprawna organizacja, szybkie obliczenia wyników, sprawna i życzliwa ekipa sędziowska na stanowiskach strzeleckich. Miło było zobaczyć znajomych po roku i nieco pogawędzić. Gorące podziękowania dla organizatorów za świetne zawody.
P.S. Bardzo dobry sklep jest na tej strzelnicy, świetny wybór towarów, nakupiłem sobie szczotek i olejów do konserwacji.
Odpowiedz
#28
Dziękuję za zawody, organizacja super. Poznałem sporo osób które znałem wirtualnie. Będę pojawiał się na kolejnych.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#29
Radomsko dziękuje za perfekcyjnie przygotowane zawody. Darek dopilnował, aby wszystko grało. Wielkie dzięki.
[Obrazek: IMG-20210508-175357.jpg]
Odpowiedz
#30
Ja również dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tych strzeleckich zmaganiach. Brawa dla sędziów którzy pilnowali i przypominali o zasadach bezpieczeństwa a mimo tego potrafili zachować luźną atmosferę zawodów. To naprawdę rzadkość. Jeśli ktoś rozważa start w zawodach polecam następną rundę Pucharu Śląska.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości