Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska 2021
#1
Niestety zawody 17 kwietnia br. się nie odbędą, pracujemy nad zmianą terminu.
Jeżeli się uda to przeniesiemy na najbliższy termin czyli 8 maja - to jeszcze zależy od lockdownu no i decyzji kierownictwa naszego Klubu.
A jeśli nie maj to mam nadzieję na pewno na 2 października.
Z dobrych informacji dotyczących zawodów informuję, że zorganizujemy dodatkowe zawody 17 lipca ale tylko dla karabiniarzy na 100 m czyli konkurencje Maxymilian, Whitworth, Minie, Sharps100 i może Krukowiecki jak koledzy z Radomska się zgodzą Smile

Gdy zapadną oficjalne decyzje Klubu Expert poinformuję.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#2
No to już wiemy zawody 8 maja się odbędą Big Grin
Szykujcie pukawki, polerujcie kule i pociski, czyśćcie szkła w lunetach i ćwiczcie wkrótce ogłoszę nabór do zawodów.
Mamy tylko jedną zagwozdkę czyli max. 25 osób na zawodach ale miejmy nadzieję, że władza poluzuje i to obostrzenie po długim weekendzie.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
Rozpoczynam zbieranie zgłoszeń do zawodów 8 maja 2021 r. czyli na Puchar Śląska.
Regulamin zawodów jest dostępny tutaj R E G U  L A M I N

Od dzisiaj zbieram zgłoszenia na naszym Zielonym Forum a od jutra ogłoszę to gdzie będę mógł.

Ku pamięci zgłosili się już:
1. Torti - vetterli.
2. Jorg - Lamarmora, Berdan, Minie.
3. Rusznik - Vetterli, Lamarmora, Berdan, Minie

Reszta i ci wyżej od wieczora będą już tradycyjnie na celpal.org
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#4
Paweł Piotrowski

Vetterli original
Lamarmora original
Berdan
Kuchenreuter
Mariette

Tak od 11.00 bym prosił.
Odpowiedz
#5
Zgłaszam udział w zawodach od godz 9,00 w kolejności; Vetterli, Lamarmora - przerwa  Sharps 50, Donald-Malson - przerwa  Minie, Sharps 100 - przerwa  Mariette, Kuchenreuter + Remington. Huh
Sroka Józef
"EXPERT" Jaworzno
Odpowiedz
#6
Remington jak najbardziej i to obowiązkowo no i czasu na niego nie trzeba żadnego Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#7
Darek w kolejkach pominołeś mi konkurencje KUCHENREUTER Undecided
Odpowiedz
#8
Cześć proszę o dopisanie : 
Mrozik Robert 
UR Jawor 

Vetterli

Kuchenreuter

Mariette 

Donald Malson

Pułaski 

Remington 

Chciałbym zacząć od godziny 10:00 , zmiany obojętnie jak 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie podanych przeze mnie w/w danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia zawodów, w szczególności na listach startowych, listach z wynikami, podczas ogłoszenia wyników, w komunikacie z zawodów. Dane te będą publikowane podczas zawodów jak i zamieszczone na forum forum.celpal.org, na stronie celpal.org, na stronie expert.jaworzno.pl oraz na stronach pzss.org.pl. Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na zdjęciach zrobionych podczas zawodów, z wyłączeniem użycia do celów komercyjnych
Odpowiedz
#9
(20-04-21, 12:28 AM)PIKNIK napisał(a): Darek w kolejkach pominołeś mi konkurencje KUCHENREUTER Undecided

Ale masz kondycje Smile Po prostu zabrakło kolejek.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#10
(20-04-21, 11:20 AM)Miner napisał(a): poproszę od pierwszej zmiany:
- Mariette
- Donald Malson

plus obowiązkowo konkurencja łączona Remington Big Grin
Strzelać nie będziesz a wynik będzie  Cool
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości