Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedż na oszczerstwa z beżowego.
#1
compass200

Po moim wystąpieniu odnośnie losowania i liczenia strzałów na MP,stałem się wrogiem publicznym.
Marka z Gliwic..
Nie mógł przeżyć że nie może ustawiać stanowisk pod swoich ludzi , musiał powiesić numery i liczyć strzały.
Widzieliście boje o wprowadzenie tych poprawek.
Za to też na MP nie pokazał nam tarcz na 300 m czekaliśmy 3 godz. ciągle byli zbyt zajęci, po wywieszeniu wyników zbyt zmęczeni. Odjechaliśmy z niczym .Jaki jest regulamin PZSS ?
Mogę zobaczyć swoje tarcze?
Na lokalnym podforum Radomsko wyrzucał nam posty ,nie tylko moje ale i kolegów.


Pretekstem do wywalenia mnie było to, że kolega z Radomska sprzedawał dobry karabin ,napisałem na lokalnym że dobrze by było aby pozostał u nas i wstawiłem link do olx oraz napisałem, że przenosimy się na niebieski ,bo na beżowym kasuje nam posty niby dla naszego dobra.
Wielkie przestępstwo ?
NIE przewidziałem, że też opanuje niebieskie ,co się działo możecie sami przeczytać, poza tym co wyczyścił. Dopiero interwencja u Herona nieco go ostudziła 
Założyłem drugie konto i pisałem jako Patryk .
NIE wycofuję się z krytyki licencji i sposobu rekrutacji oraz z wyciąganiu niepotrzebnie pieniędzy na opłaty dla PZSS , trzeba zrobić tak jak w Czechach.
Żeby było jasne ,PRZEDSTAWICIEL I KIEROWNIK są ok. mieli by większy wybór.

Jedno co nie potrzebnie zrobiłem to napisałem do Marka P z Warszawy. Było to pod wpływem wzburzenia ,Ktoś mi powiedział ,że schemat jest taki, Marek z Gliwic robi awantury, a Marek z Warszawy wyrzuca. Zapowiedziałem rozmowę, która może być nieprzyjemna. Groźby karalne ? Nie ośmieszaj się. Ale jak Marek P zWarszawy poczuł się zagrożony to mogę go uspokoić rozmowa nieprzyjemna jest dla obu stron i z mej strony nie była żadną groźbą.

Nie dajcie Markowi z G i jego wyznawcą tak sobą manipulować ,opanował dwa fora ,wszyscy są blokowani albo wyrzucani kto ośmieli się skrytykować jego lub sklep który reklamuje.na niebieskim i beżowym.

Marek napisał;
[Pomyślcie geriawity niespełnione nad sobą, jak to powiedział jeden fajny kolega ... jak do tej pory nie udowodniłeś sobie, że jesteś coś wart to może już za późno i trzeba się z tym pogodzić.
Łatwiej jednak jak widać takim osobnikom nasrać na dywan bo przynajmniej plama po nich zostanie.]

geriawity-sam też jesteś, tylko tego nie widzisz,

nie ubliżaj, bo obniżasz poziom do siebie, nie raz miałeś tyłek .kopany.
Innym też ubliżasz którzy byli za mną w zawodach.
Jak nie będziesz pokazywał tarcz to zawsze będzie domniemanie manipulacji.
Trzeba całować piasek po którym stąpasz?!
„ Członkowie Reprezentacji Polski są zobowiązani do zachowania najwyższych standardów etycznych, kultury osobistej, szacunku do wszystkich osób zaangażowanych w sport.
Organizując akcje obrzucania błotem, Rusznika,Darka,44 ,mnie i innych ,masz prawo być członkiem i moderatorem ?

Radomsko da sobie radę tylko trzymaj się od nas z daleka ty i twoje  p,
Wylewaliście kubły pomyj na właściciela zielonego nie udało się ,to teraz atak na mnie.
Pojedziemy na zawody gdzie ,są wszyscy równi ,jest sprawiedliwie można zobaczyć co się strzeliło
i nie poza konkurencją.
Odpowiedz
#2
Oto człowiek, który chce zohydzić każdego kto ma inne zdanie niż on sam. Przypatrzcie się uważnie screenowi z beżowego forum gdzie ten Trybun Samozwańczy oczernia i narusza bezkarnie prawo polskie.
[Obrazek: 93f1065bc53e72d6med.png]
Publikuję screen shot bo ten człowiek kasuje swe wypowiedzi w locie jak tylko stwierdzi, że są dla niego niewygodne.

Co widzimy ano opublikowanie publiczne prywatnej korespondencji. To jest bezpośrednie naruszenie dóbr osobistych co najmniej jednego respondenta. Oto etyka Trybuna.
Przeczytajcie uważnie drugie zdanie i przypomnijcie sobie, kiedyś Rysiek opowiedział dykteryjkę o placach i służbie wojskowej ale Trybun wszystko zapamięta i obróci niewinną powiastkę przeciwko osobie, która sobie upatrzy.
Dobrze się teraz zastanówcie co kiedyś opowiadaliście a mógł usłyszeć ów Trybun.
Oto etyka Trybuna.
Kłamstwa, pomówienia, wylewania szamba na oponentów oto jego etyka.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
Palca mi ucięło ponad 44 lata temu,zresztą nie jednego a trzy,dwa przyszyli i mam.

Może moderacji się uczył, w NIE u Urbana?
Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości