Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser Target, Württembergischen 1857 Pedersoli
#41
No cóż, pretensje mogę mieć tylko do siebie za brak znajomości języków, jest to jednak powodem, że moja wiedza o broni posuwa się bardzo pomału i czasem jest zniechęcenie.
Odpowiedz
#42
Możemy spróbować Cool
Cytat:Tłok bez policzka
Kolba bez baki policzkowej.
Odpowiedz
#43
Kończ Waść, wstydu oszczędź. Niezależnie od wszystkiego, nawet replika mi się podoba i basta. Jeszcze tylko niech wprowadzą doplaty do zabawy.
Nie widziałem nigdy oryginału z tą baką, dlatego akurat tu zgłupiałem. No to trzy wyrazy z tłumaczenia pokonane.
Odpowiedz
#44
Ja przymierzałem się do tego karabinu ale mi zupełnie on nie leży. Pomimo wszytkich jego zalet popartych medalowymi miejscami w różnych konkurencjach wybrałem inny karabin wojskowy.
Odpowiedz
#45
DZISIAJ 40 STOPNI W CIENIU A  W CIBÓRZU DYMIĄ .

[Obrazek: 193.jpg]

ROBERTA 300M  MAUSEREM Z ŁOKCIA, lufa parzyła .
Odpowiedz
#46
To zwykła tarcza? taka jak na setkę? Na 300m to nie wyobrażam sobie, bo chyba nie widaćSmile. Nie bylem nigdy na takiej linii.
Odpowiedz
#47
Jest większa czarne ma średnicę 60cm,dasz radę .tylko trzeba spróbować.
Dla mnie najtrudniejszą konkurencją jest 200m, to tak daleko, a tarcza taka malutka .TS2
Odpowiedz
#48
Trochę daleko ode mnie. Mnie w środę po raz pierwszy udało się przekroczyć 70 pkt (72) na 50m z Hawkena. Trzeba by się regularnie zbliżyć do 80 pkt, żeby na jakiś lokalnych zawodach nie czerwienić się.Słabo obstrzelany ciągle jestem W Jaworznie treningi w środy, jak na złość przez pół roku ciągle mi te środy wypadały z różnych przyczyn. Wiadomo, emeryt ma dużo czasu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości