Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CelPal 2.0
#1
Cześć , jak zaczynałem przygodę z czarnym prochem szukałem na necie różnych wskazówek, porad opisów itd.. i tak kompletnym przypadkiem trafiłem na stronę CelPal 2.0 , i tak oto dzięki tej stronie pojechałem na moje pierwsze zawody CP do Pleszewa , byłem zachwycony tą stroną bo na forach tysiące wątków i dziesiątki tysięcy odpowiedzi i weź tu się połap kto rozsądnie i mądrze pisze a kto banialuki opowiada , za to na CelPAL 2.0 wszystko konkretnie i na temat , można było się zapisać na zawody , sprawdzić kolejki , zapoznać się z regulaminem i na koniec sprawdzić wyniki no ogólnie SUPER. No ale trafiła mi się roczna przerwa w zabawie z czarnym prochem i jak znów doszedłem do siebie postanowiłem kontynuować to fajne hobby jakim jest dymienie z czarnego prochu , odpaliłem CelPal poszukałem najbliższego terminu i miejsca zawodów i tu już nie było tak pięknie jak kiedyś , już nie można było się zapisać ani sprawdzić kolejek za pomocą CelPal 2.0  a szkoda bo organizatorzy różnie podchodzą do tematów informacyjnych i dopiero po przyjeździe na miejsce dowiadywałem się jak strzelam w dany dzień. ale żeby nie było że się czegoś czepiam to napiszę z ja bardziej tęsknię niż się czepiam, tęsknię za tym miejscem gdzie wszystko można było załatwić na jednej stronie, Zdaję sobie sprawę że prowadzenie takiej strony jak CelPal 2.0 jest pracą i to odpowiedzialną bo pewnie jedna pomyłka w wpisaniu kolejki lub wyniku wyleje beczkę gnoju na administratora/moderatora , zdaję sobie sprawę że prowadzenie tej strony pochłania czas , czas prywatny i jestem przekonany że jak bym to ja miał od dziś prowadzić tą stronę to by przestała funkcjonować bo nie miał bym na to czasu i chęci i dlatego mam jeszcze większy podziw i szacunek dla adminów/moderatorów prowadzących tą stronę bo poświęcają swój czas po to abyśmy my mieli fajne miejsce pomagające nam w naszej zabawie z czarnym prochem, ale tęsknię za starą funkcjonalnością tej strony i tak sobie rozmyślam że każdy z nas należąc do jakiegoś klubu płaci składki , albo płaci za pobyt na strzelnicy no ogólnie zgadzamy się na to że nasze hobby kosztuje i przeznaczamy różne kwoty i czy na przykład nie zrobić jakiegoś abonamentu dla korzystających z CelPal np w kwocie paczki kapiszonów albo jakiś Donejt (czy jak to się tam pisze) i dostęp dla wpłacających ale wtedy strona by miała funkcjonalność jak kiedyś, tylko pytanie ile strzelców w całej Polsce było bo tak patrzę po rankingach strzelców CP to może z setka zainteresowanych by się znalazła. a jakie spojrzenie wy macie na taki pomysł?
Odpowiedz
#2
Niestety jako autor tej strony i właściciel podzielam zdanie Staszka. Niektórzy z rankingów zrobili "złotego cielca" i z fajnego hobby próbują robić pseudo zawodowstwo.
@Motoguziec stronka dla organizatorów działa ale pod wpływem jednego nieciekawego człeka część z nich zrezygnowała i robi tam gdzie ten człek im wskaże.
Zresztą żyjemy w wolnym, jak na razie kraju i każdy ma prawo wybierać z czego chce korzystać.
Osobiście mnie to nie przeszkadza mam mniej roboty na zawodach i mogę się skupić na strzelaniu.
Do następnego spotkania Robercie Big Grin
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości