Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam kolekcje
#1
...Witam ze względu na zmianę światopoglądu postanowiłem zacząć wyprzedawać moją kolekcje broni na początek kolekcja rewolwerowa i broni odtylcowej , rewolwerów jest kilkanaście w większości w epokowych oksydach na chodzie=do strzelań , odtylcówek kapiszonowych jest 3 karabiny jegerskie oraz  3 karabinki kawaleryjskie wszystkie w perfekt stanie i przestrzelane...

Cena do indywidualnego ustalenia , propozycje proszę pisać w tym temacie.

Powodzenia oraz miłego dnia.
Odpowiedz
#2
Biorę, biorę Tongue
Płacę w rublach bo holzgaz sprzedaję ale czy mam tyle walizek na te rubelki za te zabawki Tongue
Ewentualnie dorzucę trochę łusek 45/70 zaworasy to dobra waluta i chodliwa Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
Wojtek chyba zapomniał, że kodeksie cywilnym jest stosowny zapis dotyczący tzw. umowy przyrzeczonej. A na podstawie art.  390. §  1. możesz Darku zarządać od niego teraz zadośćuczynienia gdy się będzie próbował wymigać z tej transakcji. Nawet w prima aprilis Big Grin
Odpowiedz
#4
A niech to brakło mi walizek no i holzgaz mi uleciał tak nici z transakcji Smile
Mam jeszcze dwie łuski 45/70 ale Rusznik twierdzi, że se mogę je wsadzić odtylcowo nie powiem gdzie ...Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#5
Drodzy koledzy , promocyjna wyprzedaż mej kolekcji dobiegła końca z nastaniem dnia 2.04.2022 , Darek miał szanse na wykup sporej części kolekcji ale niestety holcgaz mu pitnoł z banioka  Big Grin , zaworołusek od ''szarpasazaworasa'' nie przyjmuje w rozliczeniu gdyż takiego ''sharpsgowna'' nie posiadam , no chyba że zaczne mocno słabować na ''głowe'' to se kupie takie cuuuś  Cool

Co ciekawsze było kilku poważnie zainteresowanych zakupem mej kolekcji jedni dzwonili osobiście inni pisali , ogólnie można to ująć tak , że na Rusznika rzuca sie różne kalumnie  ale fanty z jego kolekcji są cacy i the best...tu niema zastrzeżeń że lufa pospawana czy szlifowana czy też nieoryginalna  itp  Big Grin Cool  kupią kupią od zaraz , tu poniekąd nasuwa sie  rzymskie powiedzenie ''Pecunia non olet  czyli pieniądze nie śmierdzą'' gdyż takie strzelające antyki to można traktować niczym ''antyinflacyjna tarcza'' lepsze to niż denominowane papierki NBP  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości