Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Jaegra
#1
Parę zdjęć z dekoracji,

[Obrazek: IMG-20220730-140646.jpg]
[Obrazek: IMG-20220730-140732.jpg]


[Obrazek: IMG-20220730-140820.jpg]

[Obrazek: IMG-20220730-140940.jpg]



[Obrazek: IMG-20220730-141028.jpg]
[Obrazek: IMG-20220730-140859.jpg]
[Obrazek: zuza.jpg]
Piękna tarcza kol Zuzi 93 pkt Whitworth
Odpowiedz
#2
No i po zawodach zatem krótkie podsumowanie.
Pierwsze to było nas zdecydowanie więcej niż w zeszłym roku Smile i mieliśmy dzisiaj widownie i dwóch fanów gotowych dołączyć do naszego grona już na najbliższych zawodach w Radomsku  Rolleyes

Drugie mimo trudnych warunków i dojazdów z daleko co niektórych zawodników spod ściany wschodniej jak i z dalekiej północy Polski wyniki były imponujące.
W konkurencji Whitworth walka między Zuzią (wygrała) a Ryśkiem na jeden punkt przy poziomie 93-92 pkt na 100 m to robiło wrażenie. Wygrała młodość ale stary wilk tanio skóry nie sprzedał Wink

W konkurencji Pensylvania, którą śmiało można ogłosić królową strzelania odprzodowego (zapłon skałkowy był stosowany powszechnie ponad 250 lat) Leszek jest mistrzem a Daniel dzielnie deptał mu po piętach. Sławek pnie się z wynikami ku górze a Rusznik z muszkietem co prawda zamiata katy ale sam fakt, że trafiał do tarczy z tak archaicznej broni (oryginał) jest zwycięstwem samym w sobie.

Na koniec creme de la creme dzisiejszych zawodów czyli konkurencja Vetterli trzecie miejsce Mirka z 92 pkt to robi wrażenie, drugie miejsce to tylko 95 pkt. Leszka a pierwsze Krzyśka z 97 pkt. świadczy jak wysoki poziom reprezentują ci trzej strzelcy.

Wszystkie wyniki można zobaczyć pod tym linkiem
http://celpal.org/index.php?strona=a_pre...20Jaworzno

Na koniec piszę tylko, że Rankingi zostały przeliczone a Liga100 prze równo do swego finału w październiku. Na razie w Lidze100 w konkurencji Whitworth zdecydowanie i niezagrożenie prowadzi Rysiek z 354 pkt. W konkurencji Krukowiecki Marcin ze 197 pkt., a w konkurencji Sharps100 także Marcin z 275 pkt przed swym ojcem Józefem ale chyba go nie dogoni.
W konkurencji Minie mnie się udało zdobyć już 223 pkt ale Józek mój klubowy kolega dyszy mi za plecami spokoju nie dając razem z Ryśkiem na me pierwsze miejsce czyhając  Tongue
Wyniki Ligi100 można obejrzeć pod tym linkiem http://celpal.org/index.php?strona=liga100&rok=2022
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
No to ode mnie jeszcze jedna ciekawostka z zawodów czyli tarcza strzelona przez Rusznika w ramach konkurencji Vetterli z karabinu Enfield P53 zaraz po renowacji. Karabin nie był przestrzelany czyli miał takie ustawienia w jakich trafił do Rusznika.

   
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości