Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pietta shooter
#1
Stało się, mam już go w domu , po zakupie natychmiast udałem się na strzelnicę wypróbować nowe strzeladło i tu moje zaskoczenie miało być celnie a jest tak sobie, strzeliłem tylko dwa bębny bo się już ściemniło , strzelałem kulami 464 które dostałem od sprzedającego , ale one jakieś kiepskie, zdarzyło się że niektóre kule wręcz wślizgiwały się w bęben, więc pewnie producent kul nie przyłożył się przy odlewaniu , ponieważ rewolwer a szczególnie lufa był zakonserwowany smarem a ja go nie wyczyściłem przed strzelaniem więc to też nie pomagało, ale zastanawia mnie coś na co mam nadzieję usłyszeć od was porady. Otóż sprzedający poinformował mnie że strzelał z niego mierząc w cel , czyli chcąc trafić w dychę mierzył w dychę , trochę mi to nie pasowało i pierwsze strzały oddałem standardowo pod czarne i faktycznie bił pod czarne dopiero jak zacząłem mierzyć centralnie w środek to coś pojawiało się w czarnym polu , to jest trochę upierdliwe bo słabiej widać muszkę w takim sposobie celowania , pytałem się sprzedającego czy była poprawiana muszka ale on stwierdził że muszka orginał od czasów produkcji czyli od 1987 roku , on go miał kilka lat ale kupił go od pierwszego właściciela który to mu kiedyś powiedział i tu moje pytanie czy to normalne że shooter tak strzela w punkt? druga sprawa to strzelanie na 50 metrów , ponieważ już było szarawo to oddałem tylko 3 strzały a na tarczy nic, dziewica , nie jestem jakimś snajperem ale z remika Uberti przeważnie mam wszystko w tarczy ,gdzieś tam w białym ale w tarczy , oczywiście w Uberti mam spiłowaną muszkę bo nowe repliki są robione z ustawieniami na 50 metrów (podobno) , czy w tym shooterze też warto coś pogmerać przy muszce? w środę spodziewam się kul 464 zakupionych na allegro bo mam podejrzenia że te kule co dostałem są niewymiarowe , czy ktoś z was kto ma lub miał shootera ma sprawdzonego producenta kul 464? W domu doprowadziłem lufę do czystości i dziś lśni jak lustro więc może będzie lepiej ale zastanawia mnie to celowanie w punkt , no i to kompletne zero na tarczy 50m, mam nadzieję że znajdzie się jakiś użytkownik takiej Pietty który coś podpowie. na zdjęciu tarcza do której strzelałem z 15 grain ZS,kula 464(chyba) , 25 metrów , jedna ręka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości