Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Memoriał Wojciecha Kossowskiego
#1
Dzisiaj na strzelnicy Dębina miał miejsce Memoriał Wojciecha Kossowskiego organizowany przez KBS w Żorach (Link do strony KBS). Zgodnie z zapowiedzią odbyły się dwie konkurencje. Frekwencja dopisała. Całość przebiegała w przyjaznej atmosferze, można było postrzelać według nieco uproszczonych zasad niż typowy MLAIC. Na samej strzelnicy byłem już wcześniej kilka razy, można ją z czystym sumieniem polecić strzelcom CP ze Śląska i okolic. Jak zwykle jestem niezadowolony ze swoich wyników ?,  jednakże kilka nagród udało się ustrzelić. Oprócz mnie na zawodach były inne osoby z forum, mam nadzieję, że wrzucą kilka zdjęć ?
[Obrazek: Zs6wEBP.jpg]
Odpowiedz
#2
[Obrazek: 757e702fc8c99230med.jpg] [Obrazek: b9ca6e7581418ac9med.jpg] [Obrazek: 2ca7b5fed518a2eemed.jpg][Obrazek: d54f3b6c9c6fdf61med.jpg][Obrazek: 504262e6a4f4d2f6med.jpg][Obrazek: 26f662157e694be1med.jpg][Obrazek: b6fdbc5b8b02797amed.jpg]
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
Myślę że warto było by zadzwonić do Leszka i  poprosić o resztę fotek jakie oficjalnie były wykonane podczas tych zawodów oraz o tabele z wynikami...

Pogoda dopisała frekwencja też , nawet mości Gargamel zawitał na te zawody , jak uwidział Smerfy to mu ''para zeszła i zrobił się jakoś taki mnieeejszyyy a nawet malućki ''   Big Grin
Postrzelałem i nawet jakiś tam puchar zdobyłem lecz to mało istotne ważniejsze było sie spotkać  po dłuższej przerwie z Braćmi Kurkowymi oraz innymi kolegami-strzelcami...
KrzysiekM zdobył swą pierwszą tradycyjną malowana na drewnie tarcze strzelecką , brawo , mam wrażenie że Bractwo Kurkowe z Żor nieco ''przesadziło'' z wielkością kieliszków-pucharów  Rolleyes

Cześć i wieczna pamięć Braciom Kurkowym którzy odeszli [wymienieni w memoriale] ,  byli to moi koledzy lub dobrzy znajomi i to nie tylko ze strzelnicy...
Odpowiedz
#4
Tam gdzie były ogłoszone nie ma o nich słowa to przynajmniej po jest tu Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#5
A jest jakiś filmik o tym? Wygląda dość ciekawie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości