Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarni Cena 8.04.2023
#1
Wróciliśmy z Czech, a piszę w liczbie mnogiej bo było nas trzech z Klubu Experta z zawodów Jarni Cena czyli Wiosennej Nagrody. Nie byliśmy najlepsi ale się ponownie przetarliśmy na zawodach gdzie występują Malus, Graf, Jurza i paru innych mistrzów Świata i Europy Smile
Wszystkie wyniki są do oglądnięcia na stronie czeskiej pod tym linkiem https://www.ssk-uherskyostroh.cz/sites/d.../2023.xlsx
Na celpal.org oczywiście też już są podane wyniki ale tylko zawodników odnotowanych w naszym systemie.
Niestety organizatorzy nie ustrzegli się pomyłek - mają nowego człowieka od wprowadzania wyników i mnie i Grafowi nagle w konkurencji Vetterli zaliczono dziwne tylko 5 strzałów i to chyba u mnie nie z mojej tarczy Sad Wiem, że strzeliłem 90-91 punktów no i teraz czekam na poprawę wyników.

Na usprawiedliwienie naszych wyników mogę dodać tylko tyle, że było bardzo zimno ok 2 st. C i padało no ale byli tacy jak Malus co strzelali 99 pkt Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#2
Wvitworth -97 też robi wrażenie ,minie 90 ,ja z tych stołów strzelać nie umiem ,
Odpowiedz
#3
No i udało się Organizatorzy poprawili mi wynik na 91 pkt w Vetterli co także czynię na celpal.org
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości