Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwarte Zawody Czarnoprochowe z Okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej
#1
2 maja w Bukownie odbyły się "Otwarte Zawody Czarnoprochowe z Okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej". Na małej klimatycznej strzelnicy (6 stanowisk, oś do 50 m) było nas kilkunastu strzelców, którzy w ten sposób czyli konkurując ze sobą oddali się świętowaniu długiego patriotycznego weekendu.
Pogoda dopisała, humory też a i kiełbaski od Organizatorów z grilla były wyśmienite. Rozmów nie było końca bo i Rusznik był a i Bogdan czy Heniek nie ustępowali w dyskusji. Miło się spotkać z po sąsiedzku w sumie bo do Jaworzna to kilka, kilkanaście kilometrów tylko z kolegami po lufie i pogadać a między czasie coś postrzelać. Z trofeów jak zawsze zachwyca mnie poziom dyplomów bo to takie małe arcydzieło wydawnicze.
Na koniec podaję wyniki, które wkrótce ukażą się także na celpal.org i dziękuję Organizatorom za fajne zawody a szczególnie Krzyśkowi i Heńkowi. To do następnego razu w listopadzie Big Grin


.pdf   Rezultaty Otwartych Zawodów Czarnoprochowych z Okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej 2.05.2023 r..pdf (Rozmiar: 169.64 KB / Pobrań: 16)  

Jak wyglądają dyplomy to popatrzcie, a że to moje bo innych nie mam Smile

   
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#2
Podziwiam wyniki Pana Jana.
Odpowiedz
#3
Pan Jan trzyma poziom Smile
Przyznaję się, że jest moim idolem bo w tym wieku nie wiele mi ustępuje a jakby uznać różnicę wieku to wyraźnie przegrywam Big Grin
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#4
Tak, jak Pan mówił, Panie Darku trening. Niestety, nie zawsze chciec, to móc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości