Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2021 Rozpoczynamy
#11
Prawda, że ładne. Jako malkontent zastanawiam się tylko jak nasi karabinieri będą manewrować pod tym stołem ze swoimi 3 metrowymi mauserami, gipsami i szarpsami. Będziemy oglądać niezłe wygibasy na strzelnicy.
Odpowiedz
#12
(03-03-21, 12:37 AM)KrzysiekP napisał(a): Prawda, że ładne. Jako malkontent zastanawiam się tylko jak nasi karabinieri będą manewrować pod tym stołem ze swoimi 3 metrowymi mauserami, gipsami i szarpsami. Będziemy oglądać niezłe wygibasy na strzelnicy.

Zapewne z myślą o strzelcach długolufowych lada ta nie będzie pociągnięta po całości, zawsze można sobie stoliczek donieśćCool
Odpowiedz
#13
Ja tam bym się tak nie narażał. Swoje z flagą już wybiegałem, chyba wiem kto będzie następny.
Odpowiedz
#14
Nie dziamę, o co chodzi z tym narażaniem?
Odpowiedz
#15
Dzisiaj ,zimno brzydko,a na strzelnicy brakło miejsc ,ratowaliśmy się dostawiając po bokach.ale kolega ze Skarżyska i tak nie postrzelał.
W takie zimno i w ścisku to i wyniki słabe ,Stolik zdał egzamin ,jednak mamy robić takie, które się składają.
[Obrazek: IMG-20210307-112737.jpg]
Miło powitać nowego kolegę
[Obrazek: IMG-20210307-112715.jpg]
Nowe nabytki nowych kolegów.
[Obrazek: IMG-20210307-112727.jpg]

Zobaczę co tam w tarczy.

[Obrazek: IMG-20210307-134203.jpg]

Piotrek zmarzł, to i wyniki takie sobie 100m łokieć .
[Obrazek: IMG-20210307-124718.jpg]
Marcin zimno nie zimno ,dobrze sharps ,100m łokieć  ,te nie zakreślone.zakreślone podpórka.
Trzeba dodać że to jest jego drugie strzelanie tym karabinem,strach się bać.
Odpowiedz
#16
Zgadzam się co do pogody, Anisko uciekło do kanciapy grzać się przy piecyku, a my się męczyliśmy niemiłosiernie.

[Obrazek: 943db61c22c4d336med.jpg]

Było nas więcej, ale nie było czasu aparatu wyciągać.

[Obrazek: 37c1dff75223e643med.jpg]

-Achoj tam na tratwie!
-No i c**j, że na tratwie...  

[Obrazek: 8e0137c4dc43d514med.jpg]

Szarpsy dziś usłyszeli dużo cennych porad od obu Darków. Szkoda, że jak ja zaczynałem to nie byli tacy wygadani 

[Obrazek: 76c33879b16cb945med.jpg]

Piotr. Na głowę nie pada, cień latem będzie... tylko trzeba uważać przy wstawaniu.

[Obrazek: 790652a1903b6262med.jpg]

Czarnoprochowiec z muszką tunelową diopterem i kolimatoro-lunetą 25-75x75. Na 100m widać jak muchy łapki zacierają.

[Obrazek: 097c9d667ba7cde5med.jpg]

Nasze (przez 5 minut, bo tyle Anisko postrzelało) stanowisko, profesjonalna szmata i nasz Colt ze starszym bratem Remikiem.

[Obrazek: 6466c0c97c55dbc4med.jpg]

Patrzcie co nastrzelałem. Ogólnie kulki pamiętają, gdzie mają lecieć, tylko łapy im trochę przeszkadzają. Nie liczcie, zrobiłem to za Was. 10 strzałów i 115 pkt. Dwa razy sprawdzałem.

[Obrazek: 7ad705f7510cec64med.jpg]

-Max, nie wrzucaj tego na forum, bo nie zrozumieją dowcipu.
-Dobra Rysiu...

[Obrazek: 0509a1445f31dd32med.jpg]

Koszernie 

[Obrazek: 471e4238bbd9d401med.jpg]

A tak nasz kolega Ryszard rozpoczął strzelanie z Colta .36. Trzeba się zacząć bardziej starać.
Niech się wreszcie cieplej zrobi, bo nie ma się jak do najbliższych zawodów przygotować!
Odpowiedz
#17
https://www.fotosik.pl/zdjecie/097c9d667ba7cde5

Jak Ci się udało zmieścić dwurzędowy magazynek do tego remingtona? Nie zacina się?
Udało się doprowadzić waszego Colta Police do normalnego strzelania czy nadal bije w górę?
Odpowiedz
#18
Gratuluję oczu koledze. Przerabiam Remika na coś bardziej współczesnego  Big Grin

[Obrazek: 7ec701bb45d47a73med.jpg]

Colt ciągle ma ciągoty, żeby walić wysoko, a naważkę już dałem taką, że kule wbijają się w tarczownice, zamiast ją przebijać. Trochę to się bez sensu robi... Ten pi*^%#&y klin psuje całą zabawę. Nie mogę go nawet palcem wcisnąć, tylko zawsze potrzebuję młotka. Jak go trochę przyszlifuję i nie pomoże, to będę chyba szlifował szczerbinkę, bo z muszka chyba nic się nie da zrobić... Z Waszą pomocą mi się uda.
Odpowiedz
#19
Tongue 
Problem z tym jest taki, że piłując szczerbinkę na takim przewyższeniu w Punkcie trafienia szybciej będziesz szczerbinką celował w kapiszon niż muszkę.
Czytałeś co ci przesłałem? Jaka jest szczelina po założeniu lufy ale przed włożeniem klina? A jak po ? Cool 
Porównywałeś z Ryśkowym? Jego strzela celnie.
Odpowiedz
#20
[Obrazek: POLICE.jpg]
Tutaj celowałem w czwórkę na 6 strzelałem z dwóch rąk z podpórki 14gn cz. pierwsze strzały tym rewolwerem .15m.
[Obrazek: POLIC.jpg]
Przeniosłem tarcze na 25 na dole pozostały przestrzeliny z 15m u góry 25m ,też podpórka dwie ręce.celowałem też w 4na 6.ta sama naważka.Strzela dobrze jakiś pistoleciarz może tym króciakiem uzyskać całkiem sensowny wynik.Ja nie strzelam z krótkiej.
Ani też będzie strzelał .Trochę czasu potrzeba.Bardzo fajny rewolwer.Miałem trzy remiki i dwa duże colty ,ten mi się najbardziej podoba.
[Obrazek: rewolwer-uberti-1862-police-45-cala-kaliber-36.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości