Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ołów
#1
[Obrazek: IMG-20210304-092752.jpg]
[Obrazek: IMG-20210304-093451.jpg]

Ołów bardzo miękki odwinięty z rolki .
11 zł kg przesyłka kurierem
10 zł kg odbiór osobisty .
paczki po 25 kg -mniejszych nie robię,
Odpowiedz
#2
Thumbs Up 
Na dwóch innych forach nie ma wątku sprzedaży więc swoją opinię zamieszczę tutaj Smile. Dotarła do mnie legendarna partia doskonałego ołowiu od Kolegi Ryszarda. Zapewne zostanę ograbiony jak zwykle ale przynajmniej "grabieżcy" odwdzięczają się też doskonałym własnej roboty trunkiem...

Nie ma tutaj wątku o przywitaniu - więc od razu się przywitam serdecznie Smile .
Odpowiedz
#3
Witaj Smile
A co do ołowiu od Ryśka to niech już szykuje kolejną partię 25 kg dla mnie Smile W Radomsku odbiorę.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#4
Dziś odebrałem 50 kg twojego ołowiu - akurat jak kończyłem odlewać kule z poprzedniej dostawy zadzwonił kurier że nie może podnieść paczek i żebym wyszedł .Nie mam wiele doświadczenia z ołowiem ale na piecyku LEE ustawiam dwie kreski mniej niż na ołowiu od innego droższego dostawcy - wychodzi na to że czyściutki stopowo.
Odpowiedz
#5
Ten ołów nadaje się tylko do pocisków Minie. Do wszystkiego innego jest za miękki. Do czego to podobne żeby pociski do strzelania można było zarysować paznokciem?
Odpowiedz
#6
Ten ołów nadaje się do wszystkiego Smile zawsze go możesz utwardzić Tongue w drugą stronę jest ciężko.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#7
Czy dasz 2 czy 5 procent cyny twoja sprawa.ważne aby ,kolejne partie ołowiu, były takie same,Szczególnie na dalsze odległości.
Inna twardość ,to kolejne wyjazdy na 100 czy 300.
Bardziej doświadczeni ,nawet proch kupują w większych ilościach ,aby mieć z jednej partii produkcyjnej,następna może się różnić .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości