Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłanianie kadry do korespondencyjnych ME - głos w dyskusji.
#10
Otrzymałem od Kapitana Drużyny formularz ze strony MLAIC czyli oświadczenie o zgodach na publikację wizerunku, danych etc..
http://mlaic.org/2021/01/18/1st-mlaic-eu...atch-2021/
W tłumaczeniu googla wygląda to tak:
Cytat:Niniejszym potwierdzam, że przesyłając moje formularze rejestracyjne na pierwsze europejskie zawody korespondencyjne MLAIC, upoważniam:
Międzynarodowa Konfederacja Muzzle Loaders Association w celu rejestrowania i zarządzania przekazanymi przeze mnie danymi osobowymi (imię i nazwisko, adres, data urodzenia, adres e-mail, nr telefonu komórkowego, nr paszportu, nr dowodu osobistego, dane dotyczące broni) wyłącznie w celu organizacji konkurencja.
Międzynarodowa Konfederacja Muzzle Loaders Association publikuje filmy i zdjęcia o mnie na swojej stronie internetowej (www.mlaic.org), na platformach mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, WhatsApp, itp.).
Międzynarodowa Konfederacja Muzzle Loaders Association, a także wszystkie inne federacje narodowe biorące udział w pierwszym europejskich zawodach korespondencyjnych MLAIC w celu wykorzystania mojego nazwiska do rejestrowania i publikowania wyników i wyników na stronach internetowych, w mediach społecznościowych lub w gazetach federacji.
Podpisując niniejsze upoważnienie, potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem treść Polityki zarządzania danymi MLAIC RODO.

Do tej pory tej imprezy ME nie ma w oficjalnym kalendarzu PZSS a Niedźwiadek jest.
To pokazuje absurdalne tłumaczenia bezwzględnego wymagania licencji PZSS.
Organizatorem jest bowiem jednoznacznie MLAIC!
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyłanianie kadry do korespondencyjnych ME - głos w dyskusji. - przez Derek - 17-04-21, 12:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości