Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedż na oszczerstwa z beżowego.
#1
compass200

Po moim wystąpieniu odnośnie losowania i liczenia strzałów na MP,stałem się wrogiem publicznym.
Marka z Gliwic..
Nie mógł przeżyć że nie może ustawiać stanowisk pod swoich ludzi , musiał powiesić numery i liczyć strzały.
Widzieliście boje o wprowadzenie tych poprawek.
Za to też na MP nie pokazał nam tarcz na 300 m czekaliśmy 3 godz. ciągle byli zbyt zajęci, po wywieszeniu wyników zbyt zmęczeni. Odjechaliśmy z niczym .Jaki jest regulamin PZSS ?
Mogę zobaczyć swoje tarcze?
Na lokalnym podforum Radomsko wyrzucał nam posty ,nie tylko moje ale i kolegów.


Pretekstem do wywalenia mnie było to, że kolega z Radomska sprzedawał dobry karabin ,napisałem na lokalnym że dobrze by było aby pozostał u nas i wstawiłem link do olx oraz napisałem, że przenosimy się na niebieski ,bo na beżowym kasuje nam posty niby dla naszego dobra.
Wielkie przestępstwo ?
NIE przewidziałem, że też opanuje niebieskie ,co się działo możecie sami przeczytać, poza tym co wyczyścił. Dopiero interwencja u Herona nieco go ostudziła 
Założyłem drugie konto i pisałem jako Patryk .
NIE wycofuję się z krytyki licencji i sposobu rekrutacji oraz z wyciąganiu niepotrzebnie pieniędzy na opłaty dla PZSS , trzeba zrobić tak jak w Czechach.
Żeby było jasne ,PRZEDSTAWICIEL I KIEROWNIK są ok. mieli by większy wybór.

Jedno co nie potrzebnie zrobiłem to napisałem do Marka P z Warszawy. Było to pod wpływem wzburzenia ,Ktoś mi powiedział ,że schemat jest taki, Marek z Gliwic robi awantury, a Marek z Warszawy wyrzuca. Zapowiedziałem rozmowę, która może być nieprzyjemna. Groźby karalne ? Nie ośmieszaj się. Ale jak Marek P zWarszawy poczuł się zagrożony to mogę go uspokoić rozmowa nieprzyjemna jest dla obu stron i z mej strony nie była żadną groźbą.

Nie dajcie Markowi z G i jego wyznawcą tak sobą manipulować ,opanował dwa fora ,wszyscy są blokowani albo wyrzucani kto ośmieli się skrytykować jego lub sklep który reklamuje.na niebieskim i beżowym.

Marek napisał;
[Pomyślcie geriawity niespełnione nad sobą, jak to powiedział jeden fajny kolega ... jak do tej pory nie udowodniłeś sobie, że jesteś coś wart to może już za późno i trzeba się z tym pogodzić.
Łatwiej jednak jak widać takim osobnikom nasrać na dywan bo przynajmniej plama po nich zostanie.]

geriawity-sam też jesteś, tylko tego nie widzisz,

nie ubliżaj, bo obniżasz poziom do siebie, nie raz miałeś tyłek .kopany.
Innym też ubliżasz którzy byli za mną w zawodach.
Jak nie będziesz pokazywał tarcz to zawsze będzie domniemanie manipulacji.
Trzeba całować piasek po którym stąpasz?!
„ Członkowie Reprezentacji Polski są zobowiązani do zachowania najwyższych standardów etycznych, kultury osobistej, szacunku do wszystkich osób zaangażowanych w sport.
Organizując akcje obrzucania błotem, Rusznika,Darka,44 ,mnie i innych ,masz prawo być członkiem i moderatorem ?

Radomsko da sobie radę tylko trzymaj się od nas z daleka ty i twoje  p,
Wylewaliście kubły pomyj na właściciela zielonego nie udało się ,to teraz atak na mnie.
Pojedziemy na zawody gdzie ,są wszyscy równi ,jest sprawiedliwie można zobaczyć co się strzeliło
i nie poza konkurencją.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odpowiedż na oszczerstwa z beżowego. - przez compass200 - 10-04-21, 08:15 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości