Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Żorski Czarnoprochowy Piknik Strzelecki
#19
Witam kolegow...co do pikniku strzeleckiego w Żorach to pogoda jest zarezerwowana i opłacona u Farorza [po polsku proboszcza] czyli bedzie piekna aura pogodowa , dwa - na teraz mamy wstępnie zgloszonych az sześciu wystawców broni wiec średnio liczac bedzie okolo 50 sztuk broni na wystawie i do tego bedzie mozliwość dla zainteresowanych kupić sobie cos od kolekcjonerow z ich kolekcji broni lub przynajmniej pogadać o tej kwesti oczywiście poza oficjalna forma Pikniku. 

Poza tym myśle ze  żorska strzelnica jest położona w pięknym lesie i ma fajna biwakowa infrastrukture w postaci wiat i slawetnego drewniannego ''wigwamu'' z paleniskiem oraz miejsc parkingowych wiec jest to ciekawy pomysl na milo spedzone rodzinne niedzielne  południe z atrakcjami jedynymi w Polsce gdyz tyle ciekawej i pieknej ORYGINALNEJ-EPOKOWEJ broni to nikt do tej pory nie wystawił w tym mozliwosc strzelania z takowej broni oraz podgladniecia jak taka bron sprawuje sie podczas strzelania konkurencji-zawodow...

Wiec myśle ze ta forma pikniku strzeleckiego z pokazami przyjmie sie w spoleczeństwie i bedziemy takową  forme strzelań-spotkań dalej rozwijać oraz rozszerzać...

Reagujac na bzdety wypisywane przez niektórych sfrustrowanych forumowiczow  w kontekście tego ze z Zorskiego Pikniku Strzeleckiego chcemy zrobić a zwłaszcza ja jakoby  chce zrobic jakis żałosny bazarek/jarmark ogłaszam ze nie będzie oficjalnego wystawiania epokowej broni  czy innych  akcesori  na handel , wszelkie sprawy zwiazane z ewentualnym zainteresowaniem  kupnem/sprzedazą oryginalnej broni beda mozliwe TYLKO jako prywatne rozmowy poza oficjalną platforma pikniku.

Dodatkowo dla uzmysłowienia ułomnego w tej kwesti rozumowania  pewnych forumowiczów oznajmiam ze nie był to absolutnie mój pomysł  wprowadzenia formuły  kupno/sprzedaz podczas Pikniku tylko większość zapraszanych  przeze mnie osób z środowisk Bractw Kurkowych oraz  kolekcjonerow wyrażała zainteresowanie taka dodatkowa forma kupna/sprzedazy podczas pokazu broni na naszym Pikniku...

Warto tez uzmysłowić zaściankowość rozumowania   przeciwników takiej  DODATKOWEJ formule handlowej  podczas wystawy-pokazu broni gdyż  na większości duzych MIEDZYNARODOWYCH zawodow sa organizowane takie  wystawy kolekcjonerskie jak i  platformy handlowe co bardzo ubogaca oraz uatrakcyjnia takie imprezy , bylem i widziałem osobiście w kilku miejscach w Europie...Polska to zaścianek wiec niech tak pozostanie do końca...!


Wiadomości w tym wątku
RE: I Żorski Czarnoprochowy Piknik Strzelecki - przez Rusznik - 22-06-21, 02:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości