Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwetki karabinowe 9-04-2022 r.
#1
Zapraszam na zawody karabinowe w dniu 9 kwietnia strzelane do sylwetki "kury" a rozgrywane w Jaworznie na KS Expert.
Zasada zawodów prosta strzelamy do sylwetki "kury" na odległościach 50 m (łatwe), 80 m (trudne bo dystans nie opanowany) i 100 m (trudne bo dość daleko) stojąc z wolnej ręki w dwóch kategoriach broni odprzodowej i broni odtylcowej. Strzelać będziemy po 10 strzałów na każdą odległość.

Technicznie będzie wyznaczone jedno stanowisko z którego zawodnik będzie oddawał strzał tak by każdy miał te same warunki. Po załadowaniu karabinu zawodnik czeka na wywołanie przez prowadzącego zajmuje stanowisko ogniowe, zakłada kapiszon i oddaje strzał. Wszystko strzelamy stojąc. Punktacja jest prosta bo liczy się tylko trafienie czyli albo 1 albo 0. Wygrywa ten co ma najwięcej trafień a w przypadku remisu liczy się suma trafień na największej odległości.
Regulamin zostanie opublikowany wkrótce na celpal.org

Zgłaszać się można tutaj lub na pv albo na fb.
Koszt uczestnictwa to 40 zł od zawodnika. Nagrodami będą pucharki dla pierwszych 3 strzelców.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#2
kurde , karabin ciągle poza moimi możliwościami
Odpowiedz
#3
Proszę mnie wpisać Smile
Odpowiedz
#4
Uff, Uff zaraz wpiszę bo się zaległości zrobiły.
Regulamin http://celpal.org/index.php?strona=regul...20Jaworzno
Zgłoszenia : http://celpal.org/index.php?strona=lista...20Jaworzno

   
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#5
Dzisiaj ostry trening przed zawodami i taki rezultat Smile

   

To akurat trzecia tarcza czyli taka jaka się liczy w zawodach na 100 m (postawa stojąc zgodnie z regulaminem zawodów.
Strzelałem z Lorenza Jaegra naważka 37 gr CH4, pocisk Lorenza 0.547" i smar Podewilsa.

   

Powyżej pierwsza tarcza strzelana gdy nie byłem zmęczony naważka 35 gr CH4 reszta takie samo.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości