Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sharps podpórka.
#1
[Obrazek: 20220321-130545.jpg]
[Obrazek: 20220401-091213.jpg]
[Obrazek: 20220401-090111.jpg]

Spróbowaliśmy postrzelać jak koledzy ze stojaka,regulacja w poziomie i w pionie.głowę jest o co oprzeć ,Strzelaliśmy ze stołu.łokcie oparte na stole.Odległość bliska 100m za tydzień próba na 200,
Wstawiłem 1 kwietnia
Odpowiedz
#2
Drogi compass'ie to nie jest Sharps tylko ''saguarogówno'' czy też Sharpaszaworas  Tongue ...proszę ustalić sobie PRAWIDŁOWE nazewnictwo broni bo jeszcze ktoś sobie pomyśli że strzelacie tam z jakieś ''prawdziwej'' repliki Sharpsa lub może z jakiegoś  oryginału...a jak chcecie sie bardziej ''popodniecać'' strzelaniem to zapraszamy na zawody sylwetkowe do Jaworzna na przyszłą sobotę .
Odpowiedz
#3
Drogi Ruszniku będziemy na PŚ .w kwietniu radził bym Ci ostro się przygotowywać. Big Grin
Odpowiedz
#4
Brawo chłopaki udowodniliście, że strzelanie z zaworasa nie jest trudne zwłaszcza z podpórek wiązanych szlajfką Tongue
To teraz trzeba by to samo zrobić leżąc z łokci a to nie jest już takie proste no chyba, że strzela dr Marcin ale to ręce chirurga są Big Grin
W każdym razie ćwiczymy i szykujemy się na przyjęcie was gościnne na Pucharze Śląska.

p.s. Ruszniku nie denerwuj się to taka fajna podpórka jest Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#5
Wstawiłem 1 kwietnia Smile
Odpowiedz
#6
Szkoda a już miałem nadzieję na dalszą dobrą zabawę Smile
Mimo wszystko Marcin fajny strzelec jest a Rysiek - no najlepszego Rysku 100 lat Big Grin
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości