Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska 23.04.22 r.
#1
Rozpoczynamy zmagania o zdobycie Pucharu Śląska Anno Domini 2022 od zawodów rozgrywanych 23 kwietnia na strzelnicy KS Expert w Jaworznie.
Regulamin jak zwykle dostępny jest na stronie celpal.org czyli TUTAJ.
Będziemy walczyć o trofea czyli medale w konkurencjach pistoletowych:
- Kuchenreuter,
- Mariette,
- Pułaski,
- Donald Malson
i Remington (łączona punktacja z konkurencji Mariette i Donald Malson)

oraz karabinowych na 50 m:
- Vetterli,
- Lamarmora,
- Pensylvania,
- Berdan
- Sharps50

a także karabinowych na 100 m:
- Whitworth,
- Minie,
- Sharps100
- Krukowiecki.

Pierwsza runda Pucharu Śląska przed nami i pamiętajcie by wygrać ten Puchar trzeba się nieźle nastarać a prestiż potem jest nie mały.
Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się albo w tym wątku albo na priv albo mailem na adres cpzawody@gmail.com
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#2
Dla uwagi zamieszczam mały baner promocyjny Smile
[Obrazek: f71741f9d73ac4bemed.png]

No i jeszcze jedno będzie losowanie stanowisk na dzień przed zawodami. Losowania dokona sztuczna inteligencja czyli algorytm na celpal.org
Proszę nie mieć do mnie pretensji jak ten komp wylosuje bo ja tylko stworzę algorytm losujący.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#3
KS RUSZNICA

Wojciech -VETTERLI ,Whitworth, Krukowiecki.
Piotr      -  Krukowiecki.Whitworth,  Minie,
Marcin - Sharps50   ,Sharps100 ,Krukowiecki.
Józef    -Sharps50   ,Sharps100 ,Krukowiecki.
Rysiek - Krukowiecki.Whitworth,  Minie,
na razie tyle może ktoś dojdzie Smile
Odpowiedz
#4
To ja poproszę Berdan, Mariette, Donald M.
Od 3 zmiany.
Odpowiedz
#5
Mariusz Sobolewski
Lamarmora
przerwa
Minie
Najchętniej od końcowych zmian. Jeszcze tylko muszę wyżebrać urlop na piątek bo mam 3 zmiana Big Grin

Zupełnie poza tematem.
Cytat:No i jeszcze jedno będzie losowanie stanowisk na dzień przed zawodami. Losowania dokona sztuczna inteligencja czyli algorytm na celpal.org
Darek, startowałem w zawodach gdzie było i po 100 zawodników i losowanie odbywało się tuż przed każdą zmianą. To max 2-3 minuty by 20 zawodników rozlosowało swoje stanowiska dla jednej osi. Funkcja "autolosowania" jest też w exelu ale czy na pewno usprawni ci to sam przebieg zawodów?
Odpowiedz
#6
Proszę o zapisanie na
- Kuchenreuter,
- Mariette,
- Pułaski,
- Donald Malson
i Remington , klub UR Jawor, zmiany obojętnie


[font="Times New Roman", Georgia, serif]„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie podanych przeze mnie w/w danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia zawodów, w szczególności na listach startowych, listach z wynikami, podczas ogłoszenia wyników, w komunikacie z zawodów. Dane te będą publikowane podczas zawodów jak i zamieszczone na forum forum.celpal.org, na stronie celpal.org, na stronie expert.jaworzno.pl oraz na stronach pzss.org.pl. Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na zdjęciach zrobionych podczas zawodów, z wyłączeniem użycia do celów komercyjnych.”[/font]
Odpowiedz
#7
(15-04-22, 09:51 PM)variag napisał(a): Darek, startowałem w zawodach gdzie było i po 100 zawodników i losowanie odbywało się tuż przed każdą zmianą. To max 2-3 minuty by 20 zawodników rozlosowało swoje stanowiska dla jednej osi. Funkcja "autolosowania" jest też w exelu ale czy na pewno usprawni ci to sam przebieg zawodów?

Na pewno ułatwi bo nie będę się musiał zajmować całym tym zamieszaniem w czasie losowania a i każdy będzie wiedział z góry gdzie się ustawić. Na naszej strzelnicy jest ciasno to nie Radomsko przestrzenne Smile
Aha i ostatnio zginęły mi trzy karty to teraz nie mam jak losować ręcznie Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#8
Proszę mnie wpisać Smile
-Vetterli [50 m]
-Whitworth [100 m]
-Krukowiecki [100 m]
Odpowiedz
#9
Ci co się zgłosili już są wpisani na listę i można sobie sprawdzić to tutaj http://www.celpal.org/index.php?strona=l...20Jaworzno

Nie przywiązujcie się do stanowisk bo będzie losowanie.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#10
Tongue 
Obiad x5 -dam radę Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości