Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska Finał - Jaworzno 8-10-2022
#11
Teraz nie wiem jak strzelać aby być ,1,2 ,3 ,i 4,?

Może jak ktoś jeden wylosował, to nie bierze udziału w losowaniu o następne? Big Grin
Odpowiedz
#12
(04-10-22, 09:13 AM)compass200 napisał(a): Teraz nie wiem jak strzelać aby być ,1,2 ,3 ,i 4,?

Może jak ktoś jeden wylosował, to nie bierze udziału w losowaniu o następne? Big Grin

Dokładnie jest tak jak piszesz Smile
Można wylosować tylko jeden nóż.
Odebrać nagrodę mogą tylko obecni na dekoracji. 
W przypadku braku chętnego losujemy następnego. Gdyby np. nikt się nie zgłosił z 4-tych miejsc nagroda przepada.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#13
Rozszerzamy ilość miejsc na 25 m z powodu kolejnych chętnych do 3 stanowisk.
Ta oś będzie uruchomiona na Małym Trapie - na Pawilonie już się nie zmieścimy a wszyscy muszą mieć te same warunki konkurowania.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#14
Jeśli chodzi o ten miodek co to mi Darek zareklamował, to zapotrzebowania na priv bym prosił.
Tam też udzielę więcej informacji.
Oprócz miodku posiadam jeszcze większy rarytas dla koneserów produktów pszczelich - pierzgę.
Odpowiedz
#15
Proszę mnie wpisać Smile
-Vetterli [50 m]
-Whitworth [100 m]
-Krukowiecki [100 m]
Odpowiedz
#16
Załatwione Smile
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#17
Mamy kolejnego sponsora czyli firmę RifleCX czyli Specjalistów od Czyszczenia Broni https://riflecx.com/  Smile
Firma ufundowała na nagrody trzy Bony o wartości 100 zł każdy, które można zrealizować w ich sklepie.
Te Bony zostaną rozlosowane wśród zwycięzców konkurencji Mariette, Donald Malson i Kuchenreuter.

   

Osobiście polecam środki firmy Riflecx z całą odpowiedzialnością bo już sam stosuję. rewelacyjna jest Pianka do luf, świetny smar teflonowy a środek konserwujący doskonale wszystko zabezpiecza, do tego naprawdę sprężone powietrze i środek do czyszczenia. Mój czas czyszczeniabroni zwłaszcza krótkiej spadł o połowę Smile
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#18
System celpal.org dokonał losowania tak proszę sprawdzić swoje starty czy wszystko się zgadza. Takie przydziały będą już obowiązywały w dniu zawodów.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#19
Ogłoszenie Organizacyjne
Pistolety i rewolwery będą strzelane na Trapie - patrząc od Pawilonu to po lewej stronie placu przy domku, schodki do góry i dalej prosto będzie widać namiot.
Obiady zamówione cena będzie się wahać ok. 35 zł ale czekam na potwierdzenie - rolada wołowa z kluskami i modrom kapustom Smile
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#20
Kto wygra Wielki Puchar ?
Może Krzysiek albo Józek a może Wojtek ?

   
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości