Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2021 Rozpoczynamy
To jest ich wewnętrzny kod narodowości i klubu. PL18 oznacza w zapisie Polska i klub Expert Jaworzno, PL12 to polski klub Alfa. SK to Słowacy a sam nr to któryś z klubów czeskich.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
Czesi strzelają leżąc na stołach ,u nas to zazwyczaj materac na ziemi ,jakoś ze stołów nam nie idzie ,
,jakaś wymówka musi być.
Odpowiedz
Zawody niebawem - trenować trzeba


[Obrazek: IMG-20240413-101650.jpg]

[Obrazek: IMG-20240413-101700.jpg]

[Obrazek: IMG-20240413-101831.jpg]
Odpowiedz
O,  temat znów odblokowany. Ostatnio chciałem wrzucić zdjęcia i był zamknięty Undecided
Odpowiedz
Tomek nigdy nie widziałem aby był zamknięty ,może akurat w tym czasie nie wchodziłem,?
Jak masz jakieś nowe to wstaw ,chętnie zobaczymy Smile 


[Obrazek: 20240413-104706.jpg]
tarcza Józefa z sobotniego treningu ,sharps 100 m łokieć .


[Obrazek: 20240413-124551.jpg]

tarcza Józefa 200m sharps podpórka,2 rodzaje pocisków ,w maju są zawody w Placy w Czechach .
Odpowiedz
Kolega Józef na 100 m zrobił świetny wynik 82 punkty co prawda na treningu ale zawsze  można powtórzyć to na zawodach. Na 200m też bardzo ładnie.
Postanowiłem sprawdzić w rankingu kto strzelił powyżej 80 punktów, na 200m.

2017r.
Liberski S               - 82 pkt.  Volunteer
Wypychowski R     -80 pkt.  Gibbs
Rażniewski I.         - 82 pkt. Sharps /scalak

2019r.
Marek- P.                  - 83 pkt. Rigby (o ile pamiętam)

2020r.
Dubicki R.                - 85 pkt.

2023r.
Polkowski M.          - 81, 80 pkt. Saguaro-Sharps

Koledzy brać się do roboty bo coś tu jest nas mało w tym klubie ( 80+) Smile
Odpowiedz
Staszek- raz to się i zakonnicy trafi.kiedy powtórka? Smile
Odpowiedz
Na pięć dotychczasowych startów w konkurenci 200 m. Mój dorobek to dwa puchary i dwa medale. Nie muszę nikomu nic udowadniać. Strzelectwo czarnoprochowe dla mnie to hobby i odskocznia od szarej codzienności.
Kolego Ryszardzie widzę że jesteś troszkę zazdrosny Tongue
Odpowiedz
Może troszeczkę Smile ale najbardziej mi szkoda ,że strzelec tej klasy nie jest już widywany na zawodach,może się zmobilizuje i będziemy go gościć.
Odpowiedz
Staszku przyłączam się do "zazdrości" Ryśka Big Grin Jak jesteś z nami na strzelnicy to ta zazdrość jakby malała bo zawsze się coś można od Ciebie nauczyć czy podpatrzyć. Piszę to ja co do klubu 80+ ma co raz bliżej ale w latach Tongue
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości