Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Errata o Schuy.
#2
           

Kilka dni temu dotarła do mnie prosto z Austrii od rodziny Schuy [następna do kolekcji] książka , tym razem o jegerskiej broni strzeleckiej autorstwa ''młodego'' S.Schuy...na kanwie tych książek uwydatnia sie nam dyletanctwo adwersarza z niebieskiego forum który raczył nas uraczyć  dyletancką grafomania  tematu rodziny Schuy o której niema BLADEGO POJĘCIA a wysila sie sepleniąc na brednie w tym temacie , ma pecha gdyż mój kolega z pod Cieszyna osobiście zna sie ze ''starym J.Shchuy'' i to o zgrozo z giełd antyków militarnych gdyż pan Joschi lubi sobie pohandlować starymi pukawkami , bo tak właśnie  buduje się prawdziwą kolekcje oraz  zdobywa fachową wiedze bronioznawczą...przypomina Wam to kogoś w Polsce ? 

Co do samej książki , jest fajna ze wszech miar fachowa ale nie bardzo pogłębiła mą wiedze tematu gdyż 90% wiedzy  zawartej w tej książce znana jest mi z innych fachowych publikacji...lecz całkowicie nie żałuję wydanych 125 Euro  na ta książkę , jest tego warta , zwłaszcza jest dobrym ''początkiem'' dla naszych krajowych amatorów tematu którzy mają raczej pobieżną  wiedze w tym zakresie...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Errata o Schuy. - przez Derek - 05-12-21, 03:14 PM
RE: Errata o Schuy. - przez Rusznik - 19-12-21, 05:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości