Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska II Edycja 2022
#1
Kolejne zawody o Puchar Śląska już za nami. Żar się lał z nieba ale dzięki krytej strzelnicy Hubertecha w Jaworznie nie było tak źle jakby się wydawało. Było nas tym razem niewielu ale trzymaliśmy bardzo przyzwoity poziom strzelecki i co najważniejsze wreszcie na nasze zawody trafił "Wielki Świeżak" oczywiście otrzymujący sponsorowaną nagrodę dla debiutanta.

   

To nie był jedyny debiut na tych zawodach. Próbowaliśmy z Rusznikiem strzelać konkurencję Pensylvania z muszkietu MLE1822 ale jak widać po naszych wynikach debiut nie był zbyt udany. Ten gładkolufowy muszkiet ma swoje narowy i zbytnio nie lubi wysokiej temperatury. Moje doznania jako nowicjusza były zaskakująco pozytywne. Ten muszkiet ładowało się bardzo prosto i na 13 strzałów miałem tylko 3 próby gdy nie odpalił mi ładunek główny bo dałem za mało podsypki ale to mój błąd nowicjusza.

Warto podkreślić, że mimo niskiej frekwencji niektóre wyniki bardzo nas zaskakiwały. Tutaj to przede wszystkim wynik Marcina w konkurencji sharps100 i 93 pkt. a także Krzyśka 95 pkt w Vetterli i a jakże 98 pkt w sharps50.
Nie zawiódł i Rusznik strzelając 94 pkt w konkurencji Lamarmora a wtórował mu tym razem Krzysiek z 93 pkt.

W broni krótkiej dominowali nomen omen bracia Dominas i tak Mirek wygrał Mariette z 91 pkt. a Adam konkurencje Kuchenreuter z 90 pkt.
Wszystkie wyniki w formie protokołu MLAIC są do zobaczenia w poniższym pliku.

.pdf   Protokół PŚ06-22.pdf (Rozmiar: 412.81 KB / Pobrań: 6)

Za dwa tygodnie zawody w Pleszewie i tam znowu się spotkamy Smile
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Puchar Śląska II Edycja 2022 - przez Derek - 26-06-22, 11:31 AM
RE: Puchar Śląska II Edycja 2022 - przez Rusznik - 28-06-22, 04:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości