Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patern czy Shootern
#6
Witam już wcześniej zauważyłem powyższy błąd kolegi fillin gdyż w tym temacie forum jest wyraźnie mowa o rewolwerze REMNINGTON Shooter od Pietty gdyż taki oto model jest produkowany w typie ''kopia'' epokowego Remingtona New Model Army czyli modelu z 1863 roku.

Ja zajmuje się bronią c.p  już  jakieś 30 lat i muszę forumowiczów nieco uświadomić że firma Pietta robiła kilka innych modeli rewolwerów w typie ''Shooter'' na przełomie lat 1980/90tych i na pewno w typie Shooter z tego co pamiętam i miałem w ich katalogu firmowym oprócz rzeczonego Remingtona był jeszcze Colt Army oraz prawdopodobnie tez Colt Navy kal.36 

Co to jest ''model Shooter'' jest to replika z firmy Pietta bardzo staranie wyprodukowana z lepszych materiałów w stosunku od seryjnej produkcji do tego replika ta jest jak najdokładniejszym odzwierciedleniem epokowego oryginału w tym gwintowanie luf jest PROGRESYWNE na skręcie.. to wszystko przekłada sie na jakość i wygląd tej broni-repliki co za tym idzie ceny też są wyraźnie wyższe...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Patern czy Shootern - przez Motoguziec - 14-08-22, 11:36 PM
RE: Patern czy Shootern - przez Rusznik - 15-08-22, 08:18 AM
RE: Patern czy Shootern - przez Motoguziec - 15-08-22, 10:48 AM
RE: Patern czy Shootern - przez fillin - 15-01-23, 07:43 PM
RE: Patern czy Shootern - przez .44 - 18-01-23, 12:17 PM
RE: Patern czy Shootern - przez Rusznik - 20-01-23, 01:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości