Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekretarz Generalny Gerard Lang rezygnuje!
#1
W ostatnim biuletynie MLAIC nr 149 z lutego br. jest zawarte wiele dla nas cennych informacji ale ta najistotniejsza wiedzie prym. Sekretarz Generalny Gerard Lang rezygnuje z funkcji. Oto jego słowa:


Cytat:Na koniec chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim za przyjaźń, wsparcie, przyjazne słowa itp. w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W 2014 roku byłem dumny, że zostałem wybrany na członka Komisji MLAIC, dwa lata później, w 2016 roku, obdarzyliście mnie swoim zaufaniem, wybierając mnie na Sekretarza Generalnego MLAIC. Mam nadzieję, że nigdy się na mnie nie zawiedliście. Chociaż jestem pewien, że przez te lata też popełniałem błędy, mam nadzieję, że te błędy nigdy nie były naprawdę poważne. Jedno mogę Ci w tym momencie obiecać: „to nigdy nie było osobiste”! Pisząc to, pragnę poinformować Państwa, że podczas kolejnych Mistrzostw Świata we Włoszech nie będę pełnił funkcji Sekretarza Generalnego. Do podjęcia tej decyzji zmusiły mnie względy osobiste (zdrowie itp.). W świetle tych okoliczności czuję, że nie mogę już w pełni skoncentrować się na wszechstronnej pracy Sekretarza Generalnego. Jest takie dobre przysłowie: „kiedy przestajesz się starać być lepszym, przestajesz być dobry”. Mam szczerą nadzieję, że docenicie moją decyzję i obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby zorganizować „płynne przejście”. Poza tym mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań, aby wspierać MLAIC i mojego następcę także w przyszłości.
 

Pełny komunikat przeczytacie pod tym linkiem Komunikat MLAIC nr 149
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości