Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska II Edycja 22.04.2023
#11
Jestem przeciwnikiem nowoczesnych kurtek ,na pewno w epoce nie używali takich jak współczesne.
Bardzo mnie cieszy ,jak uda mi się lepiej strzelić od takiego Kurtkowca ,
Rusznik ma tytuł NAJLEPSZEGO W POLSCE,i pierwszy strzelił 100pkt w vetterli, na żadnych zawodach nie widziałem na nim nowoczesnej kurtki,można - można.
,Kurtki są dozwolone ,na MŚ w Austrii 90 procent zawodników strzelało w kurtkach,jak ktoś ma parcie na wynik niech strzela ,mnie to nie przeszkadza,

Moja opinia jest niezbyt obiektywna.
Odpowiedz
#12
Niejako na zakończenie tej dyskusji dwa krótkie cytaty, bo są jeszcze przepisy w regulaminach ISFF oraz MLAIC podające jak wizualnie można określić czy strój strzelca czarnoprochowego jest regulaminowy czy też nie. Pomijam całą masę przepisów ISFF dotyczącej ubioru, kontroli kurtek i ich maksymalnych wymiarów.
ISFF napisał(a):7.5.4.6 Zawodnik w kurtce strzeleckiej musi być w stanie w pełni rozłożyć oba ramiona (wyprostować rękawy) w zapiętej kurtce. W postawach leżącej i klęczącej rękaw kurtki strzeleckiej nie może sięgać poza przegub ręki przytrzymywanej przez pas. Gdy strzelec przyjmuje postawę strzelecką rękaw nie może znajdować się między dłonią lub rękawicą i łożem kolby.
Oraz przepis z regulaminu MLAIC dotyczący całego ubioru zawodnika
MLAIC napisał(a):Shooting trousers made of light-weight, flexible material, such as cotton, with no reinforcement that would give artificial support. On range officer's request, any shooter wearing all his shooting equipment shall be able to crouch down and come back to shooting position.

I moje lichawe tłumaczenie wsparte guglem:

Spodnie strzeleckie wykonane z lekkiego, elastycznego materiału, takiego jak bawełna, bez wzmocnień, które dałyby sztuczne wsparcie. Na żądanie sędziego każdy strzelec z całym wyposażeniem strzeleckim powinien mieć możliwość przykucnięcia i powrotu do postawy strzeleckiej.
I to by było na tyle Smile
Odpowiedz
#13
Losowanie przez super AI On Line stanowisk się dokonało i nie wszyscy będą zadowoleni ale sprawdźcie swoje starty tak na wszelki wypadek.
Za godzinę koniec reklamacji zaczynam drukować Big Grin
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości