Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw na 100 metrów - rady dla świeżaka
#1
Myślę że już dojrzałem do strzelania czymś więcej niż kulą na łacie , chciałbym nabyć karabin strzelający pociskami co najmniej w kalibrze 58 , co do wyboru broni to myślę o trzech Zouave , Spriengfield ,Enfield lub Mauser karabin raczej nabędę nowy ze sklepu ponieważ chcę od razu za jednym zamachem kupić też wszystko  co potrzebne do strzelania z takiej broni , chyba że macie jakieś lepsze propozycje. Sprawami które są dla mnie jeszcze tajemnicą to cała otoczka amunicji i jej elaboracji i tu z chęcią wysłucham rad kolegów. już same oznaczenia pocisków są dziwne bo skoro karabin ma .58 a pociski powinno dawać się 575/2 ,i w strzelaniu kulą rozumiem że ma być mniejszy bo flejtuch jeszcze wchodzi a tu już nic nie wchodzi , następnie kalibracja , po co kalibrator jak kupię gotowe pociski, jak używać kalibratora? następnie smarowniczka do pocisków ,czy każda się nada i wymienia sie tylko końcówkę w zależności od kalibru , smar do smarowania ,ten sam co do rewolwerów wystarczy czy jakiś bardziej specjalistyczny? i to tyle ,ale dla mnie aż tyle , ktoś będzie miły i pomoże w rozwiązaniu moich rozterek? 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zestaw na 100 metrów - rady dla świeżaka - przez Motoguziec - 14-04-21, 12:24 PM
RE: Zestaw na 100 metrów - rady dla świeżaka - przez SadamAlAdin - 16-04-21, 10:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości