Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw na 100 metrów - rady dla świeżaka
#14
(16-04-21, 06:53 PM)Mariuszczs napisał(a):
(14-04-21, 07:07 PM)Rusznik napisał(a): Wymienil tez ''Mauzera'' M 1857 z D.Pedersolego to po pierwsze w jest bron w kal.547"=13,90mm no i po drugie trzeba kupić zgodna z historia replike z celownikiem umocowanym zaraz za wielokatem na lufie [blizej oka] czyli albo pierwsza seria produkcji albo dzisiejsza najnowsza.

Ja mam wersję z oddaloną szczerbinką i czy ta niehistoryczność wyklucza z jakichś zawodów ?

Podstawą do wykluczenia podczas kontroli broni są regulaminy oraz ich interpretacje zamieszczane przez MLAIC i przetłumaczone i zamieszczone na stronie PZSS w dziale o konkurencjach nieobjętych przepisami ISFF.
PZSS systematycznie zamieszcza swoje interpretacje od ISSF, co roku są szkolenia dla sędziów gdzie są one omawiane. Ja nigdzie nie natrafiłem na tłumaczenie nowego regulaminu MLAIC z 2020 roku, a obowiązku biegłego posługiwania się językiem Szekspira póki co nie ma.
Wiec uważam, że przepis obowiązuje od ME w górę w naszym rozkoszym kraju.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zestaw na 100 metrów - rady dla świeżaka - przez variag - 17-04-21, 04:44 PM
RE: Zestaw na 100 metrów - rady dla świeżaka - przez SadamAlAdin - 16-04-21, 10:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości