Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szwajcarscy strzelcy wyborowi: elitarna piechota, taktyczny dinozaur czy święta krowa
#20
Ruszniku, z tymi "przeterminowanymi" cytatami to nie było celowe, proszę, nie gniewaj się. Mój post redagowałem po kawałku przez wiele godzin a cytaty pobrałem już na wstępie. Fajnie było się pospierać, tego mi od dawna brakowało. Sądzę że właśnie o to chodzi ponieważ wzajemne poklepywanie się po plecach nie prowadzi do rozwoju ani powiększania wiedzy. Tak samo uważam że powinniśmy się spierać merytorycznie. Nawet gdy dyskusja z początku będzie burzliwa (nie łudźmy się, to się zdarzy nie raz), to później jest okazja wszystko na spokojnie przeczytać, przemyśleć i zająć bardziej umiarkowane, wyważone stanowisko. Parę zabawnych sytuacji też nie zaszkodzi. Chwilowo najbardziej się cieszę że dyskusja się ożywiła. Jeśli masz konkretne propozycje co "dla wiedzy narodu" powinienem zmodyfikowac to daj znać. Pozdro!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szwajcarscy strzelcy wyborowi: elitarna piechota, taktyczny dinozaur czy święta krowa - przez Wycior - 07-05-21, 07:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości