Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pistolet systemu Lorenza
#6
W ostatni piątek strzeliłem powtórnie z mego pistoletu Lorenz M 1862 , tym razem użyłem pocisków kompresyjnych Lorenz i naważki A1 około 25 grain.
Niestety zaimprowizowana podpórka na skrzynce narzędziowej znów okazała sie kiepskim pomysłem mimo położenia na niej złożonej derki , niestety mocno podbijało pistolet podczas strzału i samo ułożenie broni na derce też dawało wiele do życzenia...

   

Jak widać z fotki mimo nie najlepszego skupienia przestrzelin ze wyrównanie ostrza-grzbietu muszki przemieściło  nieco wyżej skupienie no i  też użycie pocisków Lorenz też nieco podniosło skupienie w porównaniu z wcześniejszym strzelaniem z pocisków typu Minie...
Strzeliłem też z ''wolnej ręki'' i jak sie okazało pociski biły w 7kę na dole czyli podobnie jak z podpórki , wiec mniemam ze jak bym celował nie pod czarne tylko w centrum czarnego w 10tkę to prawdopodobnie jest że wszystkie przestrzeliny miałbym w czarnym polu...no może kiedyś przy okazji tak sobie strzele z tego pistoletu Lorenz i zamieszczę relacje...na razie tyle.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pistolet systemu Lorenza - przez Derek - 19-08-21, 03:40 PM
RE: Pistolet systemu Lorenza - przez Rusznik - 19-08-21, 07:11 PM
RE: Pistolet systemu Lorenza - przez Rusznik - 29-08-21, 07:04 PM
RE: Pistolet systemu Lorenza - przez variag - 29-08-21, 07:17 PM
RE: Pistolet systemu Lorenza - przez Rusznik - 29-08-21, 07:43 PM
RE: Pistolet systemu Lorenza - przez Rusznik - 06-09-21, 05:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości