Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Bachusa 04-09-2022
#11
DOBRE WIEŚCI ,CATERING ,JEST WLICZONY W STARTY.nie ma dodatkowych opłat. Tongue Tongue Tongue
Odpowiedz
#12
O! jeżeli catering to obiad to ja już zapłaciłem i tu bym dał płaczącą emotkę , ale nie wyświetla mi emotek , też nie widzicie emotek tylko same napisy emotek? ale tak sobie czytam i widzę że zawody będą ciekawe bo już są emocje, a co będzie w dniu zawodów Smile Smile , mi tylko szkoda że w krótkiej broni tak mało konkurencji, no ale jadę tylko 100 kilometrów więc to najbliższe odległościowo zawody dla mnie więc już nie marudzę że tylko rewolwerem sobie strzelę , do zobaczenia na strzelnicy!!!!
Odpowiedz
#13
Ja również byłbym wdzięczny za zwiększenie liczby konkurencji z broni krótkiej. O Kuchenreutera zwłaszcza Big Grin a i pewnie na Pułaskiego kilku chętnych się znajdzie, zwłaszcza, że w tamtym roku te konkurencje były Huh . Jak już jechać prawie 500km to fajnie by było więcej postrzelać.
Odpowiedz
#14
Zapraszam jutro ok. 13:00 na trening na oś 300 m. Robert zapowiedział, że będziemy sprawdzać sylwetkę Wojaka Big Grin
Drugi trening w dniu zawodów od 9:00 do 9:50.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Odpowiedz
#15
Kapiszony oszczędzajcie ,aby na zawody starczyło,My w niedziele o 9, Smile już zgłoszone. Sleepy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości